Przedszkole

Zapisy na zajęcia w roku 2023

boy_scart_bord_image

Kontakt

  content-bgimage-cloud
  content-image-kids-riding
  icon-baby-girl-diving

  Dbamy o to, by każde dziecko czuło się tu jak w domu i mogło swobodnie odkrywać świat.

  Nasza misja

  Naszą misją jest stworzenie środowiska, które promuje rozwój każdego dziecka. Wierzymy, że przedszkole to nie tylko miejsce opieki nad dzieckiem, ale przede wszystkim przestrzeń do nauki, odkrywania i eksperymentowania. Staramy się, aby nasze przedszkole było miejscem, które pobudza kreatywność, ciekawość i entuzjazm naszych przedszkolaków.

  Nasz program

  Program naszego przedszkola jest starannie zaprojektowany, by dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Wykorzystujemy różne metody edukacyjne, które stymulują rozwój intelektualny, emocjonalny, społeczny i fizyczny. Prowadzimy również zajęcia dodatkowe takie jak język angielski, rytmika, zajęcia plastyczne i wiele innych.

  Nasz zespół

  Nasza kadra pedagogiczna to wykwalifikowany i doświadczony zespół, który stale rozwija swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniach i warsztatach. Z pasją podchodzą do swojej pracy, tworząc przyjazne i pozytywne środowisko dla naszych przedszkolaków.

  Bezpieczeństwo

  Bezpieczeństwo naszych przedszkolaków jest dla nas priorytetem. Nasze przedszkole jest przystosowane do potrzeb najmłodszych, a każdy dzień w przedszkolu jest pod stałym nadzorem doświadczonej kadry pedagogicznej.

   

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego przedszkola i poznania nas osobiście. Jesteśmy przekonani, że tu Wasze dziecko znajdzie idealne miejsce do zabawy, nauki i rozwoju.

  Do zobaczenia!

  Polska Szkola w Livingston - oplaty
  content-image-pencil-writes-alphabets
  Masz jakies pytania wątpliwości?
  Aby uzyskać wszelkich informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 07729969989, lub proszę o kontakt mailowy office@funlittleeducation.com . Napewo odpowiemy na wszelkie Twoje pytania. Gorąco zapraszamy do kontaktu do najlepszej Szkoły Polskiej w Szkocji 🙂
  pl_PLPolski