Kadra przedszkole

Nasza kadra

Nasze Przedszkole w Livingston istnieje od roku 2021.

W pracy z dziećmi lubię obserwować jak z wrodzona ciekawością poznają świat. Nieustannie zaskakują mnie głębią i wnikliwością dziecięcych przemyśleń. Dzięki nim patrzę przez różowe okulary i wierze, że wszystko jest możliwe. Jestem współzałożycielką polskiej świetlicy oraz Polskiej Szkoły im. Marii Montessori (na zasadach piątkowo-sobotniej polskiej szkoły poza granicami RP). Na Uniwersytecie Gdańskim ukończyłam studia magisterskie na wydziale Matematyczno- Fizyczno-Informatycznym na kierunku Fizyka Biomedyczna oraz studia licencjackie na wydziale Zarzadzania: Marketing i Zarzadzanie. Podczas podnoszenia swoich kwalifikacji ukończyłam liczne kursy jak np.: “Rozwój językowy oraz komunikacja w życiu dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych” czy „Matematyka dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych” organizowany przez The Peep Progression Pathway bądź „Metodyka wspierania rozwoju dzieci i młodzieży” organizowany przez Akademie Polskości czy kurs SQA 4 Social Service Children and Young People SCQF 9 na West Lothian College. Prywatnie bardzo lubię podróżować i zwiedzać miejsca, o których nie można przeczytać w przewodniku.
Długo szukałam drogi jaką chciałabym podążać, ale znalazłam to co sprawia mi w życiu zawodowym największą przyjemność, czyli praca z dziećmi. Praca jest wdzięczna i szczera taka właśnie jakimi są moi młodzi podopieczni. Ukończyłam kwalifikacje na rejestrowana opiekunkę, zdałam liczne kursy i zdobyłam pozwolenie na prace z dziećmi przyznaną przez Care Inspectorate. Nadal pragnę podnosić swoje kwalifikację, dlatego podjęłam się kursu na West Lothian College o kierunku SQA 3 Social Service Children and Young People SCQF 7. Prywatnie bardzo lubię rodzinne podróże campingowe, muzykę i taniec.
Monika Grzejszczak
Nauczyciel
Ukończyłam studia pedagogiczne w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Oprócz tego ukończyłam wiele kursów z zakresu pedagogiki czy pracy z dziećmi. Staram się ciągle poszerzać swoją wiedzę. Lubię nowe doświadczenia i wyzwania, dlatego rok temu przeprowadziłam się wraz z córką z Polski do męża do Szkocji. Tutaj zaczęłam uczęszczać na naukę języka angielskiego. Jestem osobą kreatywną, posiadam zdolności manualne, szybko przyswajam nową wiedzę. Uwielbiam podróże duże i małe. Bardzo lubię pracę z dziećmi, ponieważ każdy dzień jest inny i sprawia mi to ogromną satysfakcję i zadowolenie.
Izabella Sawastian
Nauczyciel
Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Humanistycznej w Szczecinie . Ukończyłam studia licencjackie na wydziale pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Praca w grupie przedszkolnej daje mi dużo satysfakcji a radość dziecka jest dla mnie największą nagrodą. W pracy z dziećmi staram się kierować słowami Marii Montessori „ Nauczyciel ma być jak płomień , którego ciepło pobudza , ożywia i zachęca.” Prywatnie jestem mamą dwójki cudownych dzieci, a czas spędzony z nimi, obserwowanie jak się rozwijają to najpiękniejszy czas w moim życiu. To również czas zdobywania nowej wiedzy i doświadczenia, które pomagają mi w pracy w szkole. Pasjonatka tańca i ruchu od najmłodszych lat.
Magdalena Dzienniak
Nauczyciel
Jestem absolwentką Wydziału Pedagogicznego Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach a swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas licznych praktyk pedagogicznych.  Lubię wykorzystywać w pracy z dziećmi muzykę, śpiew i zajęcia plastyczne. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcję i zadowolenie. Dokładam wszelkich starań, aby dzieci czuły się szczęśliwe i radosne, a największą nagrodą jest dla mnie ich uśmiech. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci – Alicji i Marcela. Jestem osobą pogodną i komunikatywną. W wolnym czasie lubię czytać książki i uwielbiam podróże.
Kaja Wilamowska
Nauczyciel
Jako nowa nauczycielka, jestem pełna entuzjazmu i gotowości do wspierania uczniów i nauczycieli w szkolnym środowisku. Chociaż jestem nowa w tej roli, wnoszę swoją empatię i zaangażowanie w pracę z dziećmi. Dzieci zarażają mnie swoją radością, entuzjazmem i pozytywnym podejściem do życia. Ich nieskrępowane podejście do świata jest dla mnie inspirujące. Wolny czas traktuję jako ważną sferę mojego życia, gdzie dbam zarówno o relaks i regenerację, jak i rozwijanie swoich zainteresowań i pasji. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca, kultury i doświadczać nowych przygód.
Agnieszka Jankowska
Zastępca menagera
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae.
Wioletta Nawrot
Support worker
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae.
pl_PLPolski